Замовляйте
безкоштовний виїзд
на об'єкт
Мене звати
Мій email
Мій телефон
Обміри приміщення з фотофіксацією. Обговорення побажань по функціональному зонуванню простору, стилю і кольоровим вподобанням.
Зустріч на об’єкті

Перенесення обмірів в спеціалізовану програму. Розробка планувальних рішень. Узгодження робочого варіанту. Підготовка договору.

Планування

Зустріч для заключення договору, підписання договору сторонами, внесення передоплати.
Договір
Створення фотореалістичних зображень вашого майбутнього інтер’єру покімнатно (3-4 ракурси на кожне приміщення). В процесі роботи над візуалізацією зустрічаємося для вибору керамічної плитки та інших оздоблювальних матеріалів, які потребують узгодження в процесі візуалізації.
Візуалізація
Після узгодження візуалізації готується технічна частина: креслення, необхідні для виконання ремонтних робіт.
Креслення
Готовий проєкт друкується та передається в 2-х екземплярах на форматі А3. Вноситься друга частина оплати за проєкт.
Передача проєкту
Що робити з ремонтом?
В разі замовлення пакету «Стандарт» залишаємося на зв’язку (консультації будівельників в телефонному режимі). До 3-х виїздів на об’єкт для узгодження технічних питань. 2-3 виїзди для підбору базових оздоблювальних матеріалів для підлоги та стін.
Авторський нагляд за виконанням ремонтних робіт по проєкту включає регулярні виїзди на об’єкт та в салони для вибору необхідних матеріалів (1-2 рази на тиждень в робочий час). Підготовка специфікацій на сантехнічне обладнання, освітлення, меблі тощо. Погодження креслень на меблі на замовлення та інших деталей інтер’єру.
Авторський нагляд
Реалізовані об'єкти